Ferratum greitas kreditas

Ferratum greitas kreditas

Ferratum grupė – tai daugiau nei 7 metų patirtis ir net 19 veiklos šalių. Anksčiau Ferratum paskola buvo žinoma kaip minipaskola.lt, tačiau šiuo metu naudojamas bendras visos grupės vardas. Nors pagrindinė veikla yra greitieji kreditai, papildomai gali būti suteikiamos ir ilgalaikės paskolos.

Ferratum suteikia greitus kreditus iki ***  15 arba 30 dienų. Pasiskolinus maksimalią ***litų sumą maksimaliam 30 dienų laikotarpiui tektų grąžinti *** . Imant ilgalaikes paskolas reikėtų pateikti savo duomenis individualiam apskaičiavimui. Ilgalaikės paskolos suteikiamos tik lojaliems klientams.

Greitas kreditas nemokamai

Kreditą grąžinti galima pervedant nurodytą sumą į Ferratum banko sąskaitą. Taip pat, tai galima atlikti ir pašto skyriuose, todėl patogu net ir negalint pasinaudoti internetu.

Jei nespėjate laiku grąžinti kredito galite jį prasitęsti. Pratęsti galima 15 arba 30 dienų. Pratęsimas apmokestinamas palūkanomis.

Nemokami kreditai visiems

Imti greitąjį kreditą iš Ferratum gali 21 – 75 metų pajamas gaunantys ir skolų neturintys asmenys. Be to, pirmąjį kartą maksimali greitojo kreditu suma yra *****.