LitCredit pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditas nemokamai

LitCredit yra greitųjų kreditų bendrovė suteikianti nedideles paskolas be jokių užstatų vos per keliolika minučių.

Kredito suma naujiems klientams negali viršyti 300 €, tuo tarpu esami klientai gali pasiskolinti iki 500 €. Maksimalus kredito laikotarpis – 30 dienų, tačiau yra galimybė terminą pratęsti. Palūkanos priklauso nuo kredito dydžio.

LitCredit naujiems savo klientams siūlo pirmąją, iki 300 € dydžio, paskolą skolintis be palūkanų. Pirma paskola nemokamai suteikiama 30 dienų laikotarpiui, o už papildomą mokestį gali būti pratęsta.

Greitas kreditas nemokamai

Patogiausias būdas grąžinti kreditą – pervesti nustatytą sumą į kredito bendrovės LitCredit sąskaitą viename iš trijų Lietuvos komercinių bankų (Swedbank, SEB ar DNB).

Pratęsti bet kurį turimą kreditą galima sumokant nustatyto dydžio (dydis priklauso nuo pratęsimo laiko ir pasiskolintos pinigų sumos) įmoką. Pratęsimas galimas 14 arba 30 dienų. Pratęsimų skaičiaus LitCredit bendrovė neriboja, tai yra, galite kreditą pratęsti tiek kartų, kiek Jums reikia.

Greiti kreditai nemokamai

Kredito pageidaujantis asmuo turi būti pilnametis, dirbantis ir negali turėti pradelstų įsipareigojimų. LitCredit paiso visų Lietuvos Banko nurodymų paskolų ir greitųjų kreditų taisyklėse. Pirma paskola nemokamai suteikiama tik niekada anksčiau iš LitCredit nesiskolinusiems asmenims.