Paskoliukas

Paskoliukas trumpalaikiai kreditai

Paskoliukas yra trumpalaikių greitų kreditų bendrovė. Bene didžiausias pranašumas prieš kitas tokio tipo bendroves – suteikiami kreditai gali siekti net 3000€.

Paskoliukas siūlo pasiskolinti net iki 1000 € 55 dienoms (arba trumpesniam laikotarpiui). Mokestis už palūkanas pagal kredito terminą pateiktas lentelėje.

Trumpalaikiai kreditai

Paskoliukas siūlo pasiskolinti beveik nemokamai, t.y. greitas kreditas beveik nekainuoja. Kaip galima matyti, skolinantis 100 € 15 dienų laikotarpiui mokama suma padidėja vos 4 €, tad galima teigti, kad paskola smarkiai nebrangsta.

Trumpalaikiai kreditai internetu

Grąžinti greitąjį kreditą iš Paskoliukas nėra sudėtinga. Kaip ir bet kurioje kitoje kredito bendrovėje tereikia pervesti grąžinamą sumą ir mokestį į Paskoliukas banko sąskaitą. Jei Jums tai nepatogu, grąžinti kreditą galite ir Maxima kasose, spaudos kioskuose, Perlo terminaluose, PayPost ar Lietuvos pašto skyriuose.

Nespėjantiems laiku grąžinti kredito galima jį pratęsti. Kiek kainuos pratęsimas matysite prisijungę prie savo administravimo panelės Paskoliukas.lt svetainėje.

Paskoliukas skolina tik tiems, kurie neturi pradelstų įsipareigojimų ir yra dirbantys Lietuvos respublikos piliečiai ar nuolatiniai gyventojai.