Paskolos automobiliui pirkti

Paskolos automobiliui pirkti

Paskolos automobiliui pirkti

Daugelis žmonių turi įvairių tikslų ir svajonių. Deja, dažnai jų įgyvendinimo kaina būna per didelė ir atbaidanti – tiesiog neturima pakankamos pinigų sumos. Tačiau mes žinome šios problemos sprendimo būdą ir džiaugiamės galėdami Jums jį pristatyti. Tai mogo.lt.

Paskolos automobiliui pirkti – iš kur?

Mogo.lt — tai tarptautiniu mastu gyvuojanti įmonė, kuri teikia lizingo bei atgalinio lizingo paslaugas ir fiziniams, ir juridiniams asmenims. Ši įmonė siūlo itin patrauklų greitos paskolos variantą. Viskas, ko reikia, yra Jūsų automobilis, kuris bus garantija mogo.lt bendrovei. Be to, Jūsų transporto priemonė nebus palikta kaip už užstatą — galėsite ja naudotis kaip ir visada! Didžiausia greito kredito suma, kurią galite paskolinti iš mogo.lt, yra 90 procentų realios transporto priemonės vertės. Visa informacija apie automobilį yra renkama šios srities profesionalų, todėl itin didelis dėmesys skiriamas asmens kreditingumui, automobilio modeliui bei pagaminimo metams. Taip pat svarbu turėti privalomąjį draudimą ir galiojančią TA. Jei automobilio vertė didesnė nei 5000 €, finansavimo laikotarpiu taip pat reikalingas KASKO draudimas.

Kaip gauti paskolą automobiliui pirkti iš Mogo.lt

Klientų nuomone, pasiimti paskolą automobiliui yra labai lengva ir patogu. Jums tiesiog reikia išsirinkti vieną iš trijų būdų, kuriais norite pradėti sandorį su šia tarptautiniu mastu veikiančia įmone: Užpildyti formą mogo.lt interneto svetainėje;
Paskambinti telefonu 8 700 800 99; Aplankyti mogo.lt klientų aptarnavimo skyrius, esančius vienoje iš šių vietų:

  • Vilniuje, Lentvario g. 7 (VĮ „Regitra“, pastate 1 a.)
  • Kaune, Taikos pr.145 (VĮ „Regitra“, pastate 2 a.)
  • Klaipėdoje, Šilutės pl. 50C (prie VĮ „Regitra“)
  • Panevėžyje, Nemuno g. 73 (verslo centre „Roma“)
  • Šiauliuose, P. Višinskio g. 32
  • Marijampolėje, Stoties g. 49

Mogo.lt paskolos užklausą išnagrinėja per 30 minučių ir pateikia sprendimą nurodytais kontaktais. Vadinasi, mogo.lt yra ne tik unikali, bet ir profesionali paskolas teikianti įmonė. Ilgainiui suprantama, jog bendradarbiavimas su šia įmone tampa itin malonus bei patogus. Kiekvienas žingsnis su šia bendrove gali padėti išpildyti svajones dar greičiau. Taigi nieko nebelaukite ir įsigykite savo svajonių automobilį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *