Paskolos.lt greita paskola

Paskolos.lt greita paskola

Paskolos.lt tai kreditų ir paskolų bendrovė siūlanti skolintis įvairiais gyvenimo atvejais. Tai gali būti greita paskola, vartojimo paskola, kreditas su NT užstatu ar įkeičiant automobilį.

Paskolos.lt suteikia galimybė pasiskolinti nuo 50 iki 700 € be užstato, o su užstatu nuo kelių tūkstančių iki tiek, kiek vertas Jūsų turtas. Be to, maksimalus paskolos su užstatu terminas net 15 metų! Tą siūlo nebent komerciniai bankai, todėl Paskolos.lt pasiūlymas tikrai vertas dėmesio.

Ieškantiems greitos paskolos iki 700 € – gera žinia. Paskolos.lt siūlo naujiems klientams, kurie dar niekuomet nėra naudojęsi bendrovės paslaugomis 30 dienų pasiskolinti iki 700 € be jokių palūkanų. Lyginant su kitomis greitųjų kreditų bendrovėmis tai vienas dosniausių pasiūlymų naujiems klientams.

Greita paskola internetu

Kreditą grąžinti patogiausia internetu, tačiau yra ir kitų patogių variantų: Lietuvos spaudos kioskuose, prekybos centrų Maxima kasose, Perlo terminaluose ir kt.

Prasitęsti turimą kreditą, jei laiku nespėjate jo grąžinti, galite prisijungę prie sistemos Jums duotais prisijungimo duomenims. Tikslias sumas ir sąlygas pamatysite prisijungę.

Paskolos.lt skolina tik mokiems, dirbantiems ir vyresniems nei 20 metų asmenims.