Paskolos – paskolos internetu

PaskolosTau – paskolos internetu

PaskolosTau — tai paskolos įvairiausiems gyvenimo atvejams nuo *** iki *** . Galimybė skolintis tiek be užstato (iki *** ), tiek su automobilio (iki *** ) ar nekilnojamo turto (iki ***) užstatais. Tai viena daugiausiai paskolinti galinčių kredito bendrovių.

Suteikiamas kreditas gali būti trijų rūšių: be užstato, su NT užstatu ir su automobilio užstatu. Priklausomai nuo pasirinktos paskolos rūšies priklauso ir palūkanos, maksimalus terminas bei didžiausia skolinama suma. Pradedant ***  15 dienų baigiant ***** 5 metams.

Greitos paskolos internetu

Kredito grąžinimas ir įmokų mokėjimas atliekamas bankiniais pavedimais, prekybos centrų Maxima kasose ir kitose patogiose atsiskaitymui vietose.

Jei turite keblumų dėl paskolos grąžinimo laiku – paskolą nesunku pratęsti. Tereikia prisijungti prie savo sąskaitos PaskolosTau interneto svetainėje ir užpildyti reikiamus duomenis.

Paskolos internetu pasiūlymas

PaskolosTau siūlo skolintis nuolatinį darbą turintiems ir mokiems, Lietuvos banko nustatytus reikalavimus atitinkantiems asmenims. Skolintis su užstatu gali tik turto savininkai arba įgalioti asmenys.