SMSPinigai.lt – paskolos kreditai telefonu

SMSPinigai.lt — paskolos kreditai telefonu ir sms

SMSPinigai.lt yra į sms kreditus žinutėmis orientuota bendrovė, tačiau ir savo klientams norintiems kredito internetu turi ką pasiūlyti. Bene didžiausias jų privalumas – itin didelė suma besiskolinantiems pirmąjį kartą nemokamai.

SMS kreditas suteikiamas iki 1000 € vieneriems metams ar trumpesniam laikotarpiui. Tiems, kurie nori daugiau yra siūlomos vartojimo paskolos bei paskolos įkeičiant automobilį. Tiek maksimali suma, tiek palūkanos labai priklauso ir nuo Jūsų pajamų dydžio bei įvertinus mokumą, kredito istoriją.

SMS kreditai nemokamai

Pirmą paskolą nemokamai SMS pinigai siūlo net iki 1000 € NEMOKAMAI. Tai bene didžiausias šiuo metu rinkoje esantis pasiūlymas. Tokia paskola be palūkanų suteikiama 15 arba 30 dienų, tad jei prireikė įsigyti buitinį prietaisą, kompiuterį ar susiremontuoti automobilį iki algos – SMSPinigai gali padėti.

Kaip ir daugelis kreditų bendrovių, taip ir SMSPinigai siūlo sumokėti įmokas ar grąžinti kreditą Perlo terminaluose, spaudos kioskuose, Maxima parduotuvių kasose ir, žinoma, internetinės bankininkystės pagalba.

Norint pratęsti kreditą reikia prisijungti prie SMSPinigai savitarnos internete ir sekti nurodymus. Prisijungi galite sekdami šią nuorodą.

Skolintis iš SMSPinigai bendrovės gali visi, kurie atitinka Lietuvos Banko keliamus reikalavimus, tai yra, dirbantys pilnamečiai asmenys, kurie neturi įsiskolinimų ir įsipareigojimų viršijančių 40% jų pajamų.